Poradenství v oblasti příkladů dobré praxe

1 24

 

Hlavním cílem projektu je získání znalostí o vzdělávání dospělých (nezaměstnaných) s cílem rozšířit a rozvíjet kompetence pedagogů a rozvíjet vysoce kvalitní dovednosti a kompetence.

 

 

  

O projektu:

Přímými účastníky projektu jsou zaměstnanci partnerských organizací, kteří pracují s nezaměstnanými v oblasti kariérového poradenství. Nepřímými účastníky jsou nezaměstnaní, kteří bojují s nedostatkem klíčových kompetencí a potřebují nový přístup v oblasti získávání klíčových kompetencí a kariérového poradenství.

Zaměstnanci získají znalosti o klíčových schopnostech a způsobech jejich přenosu, čímž přispějí ke snížení provozních nákladů. Účastníci získají znalosti o tom, jak profesionálně pracovat s nezaměstnanými, kteří mají mezery v klíčových kompetencích a jsou mimo trh práce.

V rámci projektu bude uspořádáno 5 nadnárodních projektových setkání, během nichž proběhne výměna osvědčených postupů v oblasti kariérového poradenství a získání klíčových kompetencí. Pro posílení výměny osvědčených postupů a odlišných výsledků mimo partnerství bude zorganizováno mezinárodní fórum kariérového poradenství.

Výstupy projektu:

  • Rozvoj dovedností při práci s nezaměstnanými, kteří trpí nedostatkem klíčových kompetencí,
  • naučit se nové metody poradenství,
  • výměna osvědčených postupů v oblasti poradenství,
  • naučit se pracovat s nezaměstnanými v partnerských zemích,
  • zlepšení jazykových dovedností,
  • zvýšení kvality služeb,
  • posílení vztahů mezi partnery a otevření příležitostí pro další spolupráci,
  • uspořádání nadnárodního fóra pro kariérové poradenství.

Doba realizace projektu:

Listopad 2019 - listopad 2020 (13 měsíců)

Kontakty:

Ivo Škrabal - Tel: 777 793 714, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Eva Škrabalová - Tel: 777 606 368, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

CpKP Severní Morava podpořili